CIUREX-4 DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zadzwoń do nas +48 603 645 465

Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane
 • Designo R8

  Uchylno-wysokoosiowe okna dachowe Designo R8 dzięki zastosowaniu okuć światowego lidera posiadają dwa systemy otwierania sterowane jedną klamką. Pozycja uchylna skrzydła to bezpieczny i wygodny dostęp do otwartego okna. Pozycja obrotowa w ¾ wysokości okna to efektywne wietrzenie i możliwość wyglądania przez otwarte okno w pozycji wyprostowanej. Okna dachoweDesigno R8 wyróżnia nowoczesne wzornictwo, niższy montaż, nowy kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic), ergonomiczna wielofunkcyjna klamka oraz seryjnie montowany blok termoizolacyjny WD gwarantujący oszczędność energii.

  Zalety w skrócie:

  oś obrotu zamieszczona na górze - maksymalna swoboda przy otwartym oknie

  atrakcyjny kolor zewnętrznego oblachowania - antracyt metallic

  bardzo bezpieczne, bardzo szczelne dzięki poczwórnemu ryglowaniu oraz jednej klamce umieszczonej u dołu okna odpowiedzialnej za wszystkie jego funkcje

  wzornictwo w najlepszej formie - głębiej umieszczone w dachu, szybsze w montażu

  seryjnie zamontowany blok termoizolacyjny WD

  folia paroizolacyjna w standardzie

   

  Nachylenie dachu 20° – 65°
  PVC tak
  Drewno tak
  WD tak
  Bez WD nie
  Ilość wariantów oszklenia 3
  Ilość rozmiarów 21
  Kąt otwarcia ok. 45°
  Ryglowanie 4 punkty ryglowania

   

 • Designo R8 NE

  Dzięki poszerzeniu kategorii Premium w oknach dachowych o Designo R8 NE, firma Roto zdefiniowała na nowo standardy budownictwa energooszczędnego. Maksymalna izolacja cieplna, unikalne wzornictwo, harmonijna integracja z dachem, jeszcze więcej zalet w montażu oraz jednolita barwa oblachowania antracyt metallic sprawiają, że nasze niskoemisyjne okna dachowe stają się perfekcyjnym połączeniem nowoczesnej formy i najwyższej funkcjonalności. Doskonale wystylizowana została również wielofunkcyjna klamka, umieszczona u dołu okna, o ergonomicznym kształcie w matowym kolorze metalu szlachetnego.

  Zalety w skrócie:

  maksymalna izolacja cieplna: Uw=0,84 W/m²K

  oszczędność energii

  potrójna szyba termoizolacyjna z hartowanego szkła bezpiecznego, z zewnętrzną powłoką samoczyszczącą, która pozostawia na dłużej czyste szyby

  bardzo bezpieczne, bardzo szczelne dzięki poczwórnemu ryglowaniu oraz jednej klamce umieszczonej u dołu okna odpowiedzialnej za wszystkie jego funkcje

  wzornictwo w najlepszej formie - głębiej umieszczone w dachu, szybsze w montażu

  folia paroizolacyjna w standardzie

   

  Nachylenie dachu 20° – 65°
  PVC tak
  Drewno tak
  WD tak
  Bez WD nie
  Ilość wariantów szklenia 3
  Ilość rozmiarów drewno 16, PVC 17
  Kąt otwarcia ok. 45°
  Ryglowanie 4 punkty ryglowania

   

 • Designo R7

  Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia” zapewniając w ten sposób swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Zastosowanie okuć Roto - światowego lidera w tym zakresie - umożliwia obrót okna o 135° (pozycja do mycia), dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w nienagannej czystości. Dodatkowo wszystkie dostępne pozycje okna uaktywniają siłowniki pneumatyczne, które zapobiegają samoistnemu zatrzaśnięciu się skrzydła, chroniąc tym samym jego użytkowników.

  Zalety w skrócie:

  oś obrotu w ¾wysokości okna - swoboda i bezpieczeństwo dla użytkowników

  jedna klamka u dołu okna obsługująca wszystkie funkcje

  wąskie profile ram - dużo światła

  termoizolacyjny pakiet 2-szybowy, zewnętrzna szyba hartowana

  fabrycznie montowanyblok termoizolacyjny WD(opcja) zapewniający oszczędność energii

  folia paroizolacyjna w standardzie

  Sposób funkcjonowania:

  Unikalne rozwiązanie

  Okno wysokoosiowe idealnie komponuje się z elektryczną roletą zewnętrzną Roto. Nawet przy opuszczonej rolecie możliwe jest otwarcie okna i obsługa pozostałych jego funkcji. Dzięki temu swobodnie regulują Państwo nie tylko dopływem światła do pomieszczenia, ale również otrzymują Państwo dodatkową ochronę przed wpływem klimatu oraz środowiska.

  Najlepsze wyposażenie

  Okna wysokoosiowe są w standardzie wyposażone w izolacyjne szkło hartowane. Szyba Roto blueLine jest wytrzymała na grad, zapobiega przegrzewaniu pomieszczeń latem i utratom ciepła zimą. W ramach szerokiej oferty akcesoriów rekomendujemy zewnętrzną roletę elektryczną. Reguluje ona nie tylko dopływ światła, lecz chroni także przed wpływem klimatu i środowiska, polepszając izolację cieplną. Nawet przy opuszczonej rolecie można swobodnie otworzyć okno. W zależności od potrzeb, do okna można dobrać inne akcesoria - zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

   

  Nachylenie dachu 20° - 65° 
  PVC tak
  Drewno tak
  WD tak
  Bez WD tak
  Ilość wariantów oszklenia 3
  Ilość rozmiarów 13
  Kąt otwarcia ok. 38°
  Ryglowanie 3 punkty ryglowania

   

 • Designo R4/R6 RotoTronic

  W miejscach trudno dostępnych i w połączeniach wielokrotnych doskonale sprawdzają się okna obrotowe Designo R4/R6 RotoTronic. Wyposażone są one w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna dachowego za pomocą przełącznika umieszczonego w ścianie (RotoTronic E) lub pilota (RotoTronic EF). Dodatkowo oknaposiadączujnik deszczu, który zleca ich automatyczne zamknięcie w przypadku wystąpienia opadów. Okna dachowe zdalnie sterowane sądoskonałym uzupełnieniem okienDesigno R8 (dotyczy Designo R6 RotoTronic) lub R7 (dotyczy Designo R4 RotoTronic)tworząc z nimi w połaci dachowej harmonijną całość idealnie zintegrowaną z dachem.

  Zalety w skrócie:

  szybkimontaż w dachu

  seryjnie zamontowany dwuczęściowy blok termoizolacyjny WD (w standardzie dla R6, opcjonalnie dla R4)

  folia paroizolacyjna w standardzie

  nowy kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic)

  doskonałedla trudno dostępnych miejsc jako uzupełnienie okien dachowych R8 (dotyczy R6 RotoTronic) lub R7 (dotyczy R4 RotoTronic)

  3 klasa bezpieczeństwa

  szklenie specjalne dotyczy okien Designo RotoTronic R6

   

  Nachylenie dachu dla R4 15° - 85°
  Nachylenie dachu dla R6 15° - 90°
  PVC tak
  Drewno tak
  WD tak
  Bez WD tak (dotyczy R4)
  Ilość wariantów szklenia 4
  Ilość rozmiarów RotoTronic R4 10
  Ilość rozmiarów RotoTronic R6 24
  Szerokość otwarcia 25 cm
  Ryglowanie siłownik łańcuszkowy

   

 • Panoramiczne okno dachowe Azuro

  Azuro - panoramiczne okno dachowe o rekordowym rozmiarze 2,60 m x 1,70 m otwiera zupełnie nowe perspektywy. Ogród zimowy na poddaszu? Słoneczny taras czy kąpiel pod gwieździstym niebem? Z Azuro to wszystko jest możliwe. Przy użyciu jednego przycisku ogromne skrzydła przesuwają się na bok i pozostawiają wolną, otwartą przestrzeń.

  Zalety w skrócie:

  mieszkanie z magią atelier

  ogromna powierzchnia otwarcia 2,60 x 1,70 m

  wygodna elektryczna obsługa okna

  opatentowana technika "samonakładania" odsuwanych skrzydeł

  łatwe czyszczenie

  wysoka jakość "made in Germany"

  ochrona słoneczna i maskownica na życzenie

  seryjny czujnik deszczu

  przedział zastosowania: od 25° do 65°

  Sposósb funkcjonowania:

  Lepiej przemyślane

  Synteza formy i funkcji: dzięki opatentowanej technice "samonakładania", skrzydła okienne po otwarciu znikają z naszego pola widzenia w specjalnym panelu "nadachowym". Opracowano dodatkowo system "wyczepiania" skrzydeł z prowadnic, dzięki czemu okno myje się prosto i szybko. Drewniana ościeżnica w białym lub dowolnie wybranym kolorze RAL pozwala na dowolną aranżację poddasza, a zewnętrzne oblachowanie dostępne w każdym kolorze RAL umożliwia dopasowanie do każdego typu pokrycia. Azuro wyposażone jest seryjnie w szybę bezpieczną z powłoką izolacyjną i dźwiękoszczelną oraz w czujnik deszczu.