CIUREX-4 DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zadzwoń do nas +48 603 645 465

Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane

 

Szkolenia

 

Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wykonywaniu usług budowlanych od kilku lat zajmujemy się również szkoleniem firm wykonawczych (dekarskich, murarskich itd.) z zakresu montażu i zastosowania materiałów budowlanych.

 

Organizowaliśmy te szkolenia wspólne z takimi firmami jak Roto, Dorken, Wienerberger, Krovtech i Fakro.


 

Zaufali nam np.:

- Sicher Dach Paweł Niemiec

- Ciesielstwo-dekarstwo Eugeniusz Ziółkowski

- Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Długosz

- Zakład Ogólnobudowlanych Krzysztof Jochem

- Dekarstwo Ciesielstwo Bauman

- Ciurex Patrycja Ciura


 

Szkolenia mają na celu podniesienie kwalifikacji oraz zdobycie nowych umiejętności montażowych najnowszych rozwiązań w branży budowlanej i zdobycie wiedzy teoretycznej. Zakończone są wydaniem certyfikatów.

Skierowane są do właścicieli firm jak i pracowników. Dzięki czemu stale podnoszone są kwalifikacje firm na rynku lokalnym jak i krajowym.

 

Sami nieustannie się doskonalimy i rozwijamy. Chcemy aby wiedza jaką przekazujemy była sprawdzona pod kątem praktycznym jak i teoretycznym. Podstawą są nowoczesne programy szkoleniowe zgodne z najnowszymi wymogami. Nie pozostajemy obojętni na sugestie przedsiębiorców.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania, pomożemy w zorganizowaniu szkolenia lub przedstawimy ofertę szkoleń realizowanych w najbliższym terminie.