CIUREX-4 DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zadzwoń do nas +48 603 645 465

Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane
Materiały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały BudowlaneMateriały Budowlane

O nas

Firma Ciurex-4 to działalność z ponad kilkunastoletnią tradycją. Główna siedziba znajduje się w Opolu przy ul. Jagiełły 17C.
Należy do grupy firm CIUREX - która ma najdłuższą historię w sprzedaży materiałów budowlanych i pokryć dachowych na terenie woj. opolskiego.

 

Naszym klientom oferujemy:

- s przedaż materiałów budowlanych i fachowe doradztwo
 transport specjalistycznymi samochodami i koordynacja dostaw na plac budowy

generalne wykonawstwo: pokryć dachowych i elewacji

 oferta deweloperska gotowych domów oraz sprzedaż działek budowlanych

 


Generalnie działamy na terenie województwa Opolskiego. Zlecenia budowy realizujemy na działkach własnych, oraz działkach wytyczonych przez klienta. Pomagamy w wyborze projektu, których mamy w ofercie około tysiąca. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się zrozumieć jego oczekiwania i marzenia. 

 

Każdy nowy towar sprawdzamy i sortujemy, ponieważ chcemy, aby nasz klient był zadowolony. Współpracujemy z dużymi koncernami posiadającymi tradycje. Chcemy być pewni, że kupowany towar jest najlepszej jakości. Każdy nowy produkt musi przejść przez surowe sprawdziany wytrzymałości. Firmy wykonawcze są takim ośrodkiem opiniotwórczym i wiedzą jaki produkt posiada w ich oczach wysoką jakość. 
 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZESPÓŁ CIUREX-4